Aistra ir meilė namų jaukumui, šilumai ir grožiui paskatino įkurti prekinį ženklą - A.Š. Deimantiniai Namai

Mažos interjero detalės namus paverčia jaukiais ir prabangiais, todėl didžiuojamės, kad galime Jums pasiūlyti prabangias ir kvepiančias žvakes, stilingas žvakides, kvepiančias gėlės, namų kvapus, išskirtinių indų kolekcijas, šilko gaminius ir kt. vienoje vietoje bei nuolat rūpinsimės jų įvairove.

  • Žvakės - Savo klientus kviečiame pasirinkti skirtingų dizainų bei dydžių indelius, išsirinkti pageidaujamą kvapą bei nurodyti kuto spalvą. Rankų darbo geriausios žvakės vienoje vietoje, kurios gaminamos iš sertifikuoto sojų vaško, naudojant medvilninius dagčius. Sojų vaško likučiai pasišalina į pagalbą pasitelkus karštą vandenį bei įprastą indų ploviklį, tad žvakei išdegus, indas taps gražia interjero detale. Užburiančių kvapų natos, leis pasinerti į išsvajotąją harmoniją Jūsų namuose. Kiekviena žvakė unikali, suteikianti prabangos ir estetikos jausmą, gaminta su išskirtine meile ir rūpesčiu.

                                                  

  • Namų kvapai - Mes siūlome kvepiančias gėlės, kurios atrodo tarsi pamerktos gyvos rožės arba namų kvapus su lazdelėmis, prie jų išsirinkite Jums labiausiai patinkantį namų kvapą. Aukščiausios kokybės ir natūralios sudėties rankų darbo namų kvapai, iš gamtos dovanojamų natūralių ingredientų visuma, namuose sukurs darną ir harmoniją.

     

  • Interjero detalės -  Prabangaus dizaino, elegantiškos žvakidės dekoruotos masyviais kristalais, saldaininės bei padėklai namų interjere taps subtiliu akcentu. Atrinkome kokybiškus ir išskirtinius interjero aksesuarus, kurie suteiks namams dar daugiau jaukumo

                                              

  • Šilko gaminiai Ką manote apie šilko užvalkalus? Ar jie verti investicijos? Kaip išsirinkti? Esu šilko gaminių gerbėja, nes savo kailiu jaučiu privalumus. Šilkas – ne tik malonus liesti audinys, bet ir turi teigiamos įtakos odai bei plaukams. Šilko pluoštas sugeria mažiau drėgmės, todėl labai rekomenduojamas sausos odos ir plaukų savininkėms. Be to, dėl savo slidumo ir švelnumo jis gali apsaugoti nuo vadinamųjų miego raukšlių. Tai ypač aktualu toms, kurios miega ant pilvo ar šono ir atsikelia su įsirėžusiomis pagalvės žymėmis (būtent šis pokytis man akivaizdžiausias). Be to, šilkas apsaugo plaukus nuo vėlimosi ir lūžinėjimo, yra atsparus pelėsiams, grybeliui bei dulkių erkutėms, nealergizuoja ir puikiai atlieka termoreguliacinę funkciją. Tam, kad šilko užvalkalas atliktų savo grožio funkciją, rekomenduojama rinktis 100 proc. natūralų šilką. Būtent Mulberry šilkas yra laikomas aukščiausios klasės atstovu, išsiskiriančiu ypatinga kokybe ir ilgaamžiškumu, būtent tokį pasirinkome ir mes.